Župni zbor

Župni zbor sastoji se od tridesetak članova. Osim redovna nedjeljna pjevanja na svetoj misi u 11,00 sati, sudjeluje i na Susretu zborova Požeške biskupije u požeškoj Katedrali za blagdana Sv. Cecilije, zaštitnika pjevača, zatim na Božićnom koncertu u Župi bl. Alojzija Stepinca u Novskoj te na svečanom koncertu povodom blagdana Sv. Petra i Pavla u Župi sv. Tome u Rajiću. Naravno, podrazumijeva se da župni zbor pjeva na svim važni slavljima, a posebno povodom proslave svetkovine Sv. Luke, zaštitnika Župe.

Zbor njeguje jednoglasno, dvoglasno i troglasno pjevanje, a vodi ga i uvježbava časna s. M. Egidija Galić.

Probe su pjevanja tjedne, odnosno svakoga utorka nakon svete mise u 18,30 sati, a po potrebi i određenim drugim danima, u dogovoru s voditeljicom zbora.