Raspored blagoslova obitelji 2016/17.

Donosimo raspored blagoslova obitelji 2016/17. god.

raspored-blagoslova-obitelji-2016-17-page-001

Nekoliko napomena vezanih uz blagoslov:

• dočekati svećenika na ulazu u dvorište ili označiti borovom grančicom na ulaznim vratima dvorišta da se želi primiti blagoslov.
  • to je godišnji posjet svećenika obiteljima, ako je moguće, neka cijela obitelj bude na okupu.
  • zajednički molimo prigodom blagoslova obitelji.
  • pripremiti blagoslovljenu vodu i križ na stolu.
  • dar koji se daruje prema vlastitim mogućnostima namijenjen je za uzdržavanje svećenika, ostalih službenika i obnovu naše crkve.
  • ove godine, tijekom blagoslova, ažurirat ćemo popis obitelji kako bi imali točnu statistiku koliko je župljana nastanjeno na području Župe.