Obnova redovničkih zavjeta s. M. Darije Lukić

Na svetkovinu Bezgrješnog začeća BDM, 8. prosinca ove godine, u župnoj crkvi sv. Luke ev. u Novskoj, časna sestra M. Darija Lukić, redovnica Družbe Kćeri Milosrđa TSR Sv. Franje, koja od ove jeseni, zajedno s ostalim sestrama, vrši svoje redovničko poslanje u sklopu novljanskog Samostana Bl. Marije Propetog Isusa Petković, obnovila je svoje redovničke zavjete. Svoju je obnovu zavjeta učinila pred provincijalnom predstojnicom s. Emilom Barbarić, u zajedništvu s ostalim redovnicma iz Novske i Zagreba, među kojima su bile prisutne i s. Irena Bajan, savjetnica i zamjenica provincijalne predstojnice, s. Zrinka Vuković, s. Kristina Injić i s. Anamarija Vuković.

Misnom su slavlju prethodile marijanske pobožnosti krunice i litanija koje su predvodile okupljene redovnice.