Najave

svi.
30
Uto
all-day Upis u Katoličku osnovnu školu u ...
Upis u Katoličku osnovnu školu u ...
svi. 30 – svi. 31 all-day
Upis u Katoličku osnovnu školu u Novskoj
Dana 30. svibnja ove godine, u prostorima Pastoralnog centra Župe sv. Luke ev. u Novskoj (Trg L. I. Oriovčanina 11), održat će se  upisi u prvi razred novoosnovane Katoličke osnovne škole u Novskoj. Za sve[...]

Obnova redovničkih zavjeta s. M. Darije Lukić

Na svetkovinu Bezgrješnog začeća BDM, 8. prosinca ove godine, u župnoj crkvi sv. Luke ev. u Novskoj, časna sestra M. Darija Lukić, redovnica Družbe Kćeri Milosrđa TSR Sv. Franje, koja od ove jeseni, zajedno s ostalim sestrama, vrši svoje redovničko poslanje u sklopu novljanskog Samostana Bl. Marije Propetog Isusa Petković, obnovila je svoje redovničke zavjete. Svoju je obnovu zavjeta učinila pred provincijalnom predstojnicom s. Emilom Barbarić, u zajedništvu s ostalim redovnicma iz Novske i Zagreba, među kojima su bile prisutne i s. Irena Bajan, savjetnica i zamjenica provincijalne predstojnice, s. Zrinka Vuković, s. Kristina Injić i s. Anamarija Vuković.

Misnom su slavlju prethodile marijanske pobožnosti krunice i litanija koje su predvodile okupljene redovnice.