Najave

svi.
30
Uto
all-day Upis u Katoličku osnovnu školu u ...
Upis u Katoličku osnovnu školu u ...
svi. 30 – svi. 31 all-day
Upis u Katoličku osnovnu školu u Novskoj
Dana 30. svibnja ove godine, u prostorima Pastoralnog centra Župe sv. Luke ev. u Novskoj (Trg L. I. Oriovčanina 11), održat će se  upisi u prvi razred novoosnovane Katoličke osnovne škole u Novskoj. Za sve[...]

Raspored pohoda i ispovijedi starijih i nemoćnih

U danima od 28. do 30. studenog 2017. (ponedjeljak-srijeda) organiziran je pohod i ispovijed starijih i nemoćnih u Župi po sljedećem rasporedu:

  • U ponedjeljak, 28. 11., od 10,00 sati: Novska-Staro Selo (ulice: Bukovačka, Strossmayerova, Vinogradska) te od 14,00 sati: Novska (ulice: Potočna, Nazorova i Osječka).
  • U utorak, 29. 11., od 10, 00 sati: Novska (ulice: Kr. Tomislava, Trupnopoljska, Obrtnička) te od 14,00 sati ulice: Kr. Zvonimira, Kovačićeva, Reljkovićeva, Mažuranićeva, Matoševa, Gundulićeva i Glassova.
  • U srijedu, 30. 11., od 10,00 sati: Bročice i St. Grabovac.